Prejsť na obsah

Výplne

Odstránenie zubného kazu a zhotovenie kvalitnej výplne nie je v našom centre žiaden problém.   Zubné výplne predstavujú najbežnejšiu a najdostupnejšiu… viac

Postup ošetrenia

Počas ošetrenia odporúčame lokálnu anestéziu. Ošetrenie začína izoláciou zubu a odstránením zubného kazu. Po zbavení kazu nasleduje proces prípravy povrchu zuba na vlepenia kompozitnej plomby do zubu. Materiál sa nanáša v mäkkom stave a následne je vytvrdený pomocou špeciálnej lampy. Materiál sa nanáša po vrstvách. Pre nadobudnutie optickej dokonalosti sa používajú dentínové a sklovinné odtiene. Po modelácii povrchu sa výsledná výplň vylešti aby ste ani nepoznali že niečo v ústach máte nové.

Izolácia zubov kofferdamovou blanou

Ide o veľmi jednoduchý a pritom dôležitý spôsob, ktorým dokážeme skvalitniť hlavne endodontické a konzervačné výkony v našom stomatologickom centre. Izolácia zabezpečuje pre samotného pacienta len samé výhody v podobe vyššej bezpečnosti a príjemnejšieho priebehu samotného ošetrenia. Ošetrujúci lekár oceňuje suché pracovné pole a možnosť kvalitnejšej a nerušenej práce.

Detail ošetrenia

Kontaktujte nás

Chcete sa objednať alebo máte otázku ohľadom zákroku? Neváhajte nás kontaktovať.